Om oss

NordeuropakartaNOAQ Flood Protection AB er en svensk bedrift som ble opprettet for å utvikle og levere vern mot oversvømmelse til rådighet for det globale markedet. Det er et stort behov for mer effektivt og raskere beskyttelse enn sandsekker og jordvoller. Og med de klimaendringer vi ser konturene av, antar vi at behovet vil øke fremover.

NOAQ Boksdemning og NOAQ Rørdemning er hovedproduktene våre. Lette, mobile flomvern, som er enkle å bruke og raske å sette opp. Begge er selvforankrende, noe som betyr at de stabiliseres helt og holdent av oversvømmingsvannets egen tyngde.

NOAQ Flood Fighting System består imidlertid ikke bare av Boksdemningen og Rørdemningen. Vi har ytterligere produkter og tjenester som er presentert under Produkter og flere er på vei. Målet er å kunne tilby et komplett system for vern mot oversvømmelser til ulike situasjoner og miljøer.

Vi holder til i Näsviken, ved de naturskjønne Dellensjøene, like utenfor Hudiksvall, ca. 30 mil nord for Stockholm. Letteste vei til Hudiksvall er med hurtigtog fra Stockholm eller Arlanda. Det tar drøyt to timer fra Arlanda og to og en halv time fra Stockholm.

Velkommen!

 

Sigurd
Sigurd Melin
CEO

sigurd@noaq.com

+46 70 333 0140

Ann
Ann Blanche-Sahlqvist
CFO

ann@noaq.com

+46 76 771 0008

Thomas
Thomas Brunzell
Sales Manager

thomas@noaq.com

+46 72 247 8380

 

Robert
Robert Brolund
Production and Quality

robert@noaq.com

+46 70 285 2908

Conny
Conny Löfstedt
Design and Construction

conny@noaq.com

+46 73 040 8919

Anette
Anette Sahlin
Logistics and Order

anette@noaq.com

+46 73 082 4048

 

Mat
Mat Horwood
Market Coordinator

mat@noaq.com

+46 73 082 3822

Annica
Annica Ödeving
Market Communicator

annica@noaq.com

 

Postadresse: Forssåvägen 13F
824 65 Näsviken
SVERIGE
Telefon: +46 650 301 40,
E-post: info@noaq.com

 

 

Drift & Produktion Atellus AB