O nás

NordeuropakartaNOAQ Flood Protection AB je švédska firma, ktorej cieľom je vyvíjať a poskytovať ochranu proti povodniam na svetovom trhu. Potrebujeme totiž efektívnejšiu a rýchlejšiu ochranu ako sú vrecia s pieskom a násypy zeminy. Obávame sa, že kvôli klimatickým zmenám bude táto potreba ešte narastať.

Náš prvý produkt, Tubový val NOAQ, je založený na konštrukcii, ktorú navrhol Sigurd Melin. Vďaka prispeniu švédskeho štátneho úradu pre ochranu obyvateľstva je dnes tubový val patentovaný v mnohých krajinách.

Pripravujeme aj ďalšie produkty, pretože naším cieľom je ponúknuť ucelený systém povodňovej ochrany a síce Protipovodňový Systém NOAQ, ktorý by bol vhodný v rôznych situáciách.

Naša firma sa nachádza v Näsviken, neďaleko mesta Hudiksvall, približne 300 km severne od Štokholmu. Do Hudiksvallu sa zo Štokholmu dostanete rýchlikom za dve hodiny, zo štokholmského letiska Arlanda dostanete najjednoduchšie rýchlikom za dve a pol hodiny.

Vitajte u nás!

 

Sigurd
Sigurd Melin
CEO

sigurd@noaq.com

+46 70 333 0140

Ann
Ann Blanche-Sahlqvist
CFO

ann@noaq.com

+46 76 771 0008

Thomas
Thomas Brunzell
Sales Manager

thomas@noaq.com

+46 72 247 8380

 

Robert
Robert Brolund
Production and Quality

robert@noaq.com

+46 70 285 2908

Conny
Conny Löfstedt
Design and Construction

conny@noaq.com

+46 73 040 8919

Anette
Anette Sahlin
Logistics and Order

anette@noaq.com

+46 73 082 4048

 

Mat
Mat Horwood
Market Coordinator

mat@noaq.com

+46 73 082 3822

Annica
Annica Ödeving
Market Communicator

annica@noaq.com

 

Adresa: Forssåvägen 13 F,
824 65 Näsviken
Švédsko
Tel. č.: +46 650 301 40
E-mail: info@noaq.com

 

Drift & Produktion Atellus AB