Hakkımızda

NordeuropakartaNOAQ Flood Protection AB, küresel pazarda sel koruma ekipmanları satışı ve geliştirilmesi amacıyla kurulmuş bir İsveç firmasıdır. Dünyadaki iklim değişiklikleri ve gelecek yıllarda sel, su baskını, dolu yağışı gibi hava olaylarının artacağının öngörülmesi nedi ile, kum torbası ve toprak setler gibi koruma yöntemlerinden daha etkin ve hızlı koruma sağlayacak sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Ana ürünlerimiz NOAQ Boxwall ve NOAQ Tubewall kullanımı kolay, kurulumu hızlı, hafif ve mobil sel bariyerleridir. Bariyerlerimiz, rakiplerinden farklı olarak, NOAQ’ın özel tasarımı sayesinde sel suyunun ağırlığı karşısında kendiliğinden sabit durabilen, hem hafif hem de stabilize bariyerlerdir.

NOAQ Selden Korunma Sistemi sadece NOAQ Boxwall ve NOAQ Tubewall’u içermiyor. Diğer ürün ve servisler bilgi formlarından incelenebilir. Farklı koşullar için sunduğumuz selden korunma sistemleri ve servisleri de mevcuttur.

Tesislerimiz Näsviken’de, harikulade bir manzaraya sahip Dellen gölü kenarında, Hudiksvall’a gelmeden Stockholm’un 300 kilometre kuzeyinde yer almaktadır. Bize en kolay Stockholm veya Arlanda’dan (Stockholm’un uluslararası havaalanı) hızlı tren ile ulaşılabilir. Yol, Arlanda’dan iki saaten biraz fazla, Stockholm’dan ise iki buçuk saat tutar.

Hoş geldiniz!

 

Sigurd
Sigurd Melin
CEO

sigurd@noaq.com

+46 70 333 0140

Ann
Ann Blanche-Sahlqvist
CFO

ann@noaq.com

+46 76 771 0008

Thomas
Thomas Brunzell
Sales Manager

thomas@noaq.com

+46 72 247 8380

 

Robert
Robert Brolund
Production and Quality

robert@noaq.com

+46 70 285 2908

Conny
Conny Löfstedt
Design and Construction

conny@noaq.com

+46 73 040 8919

Anette
Anette Sahlin
Logistics and Order

anette@noaq.com

+46 73 082 4048

 

Mat
Mat Horwood
Market Coordinator

mat@noaq.com

+46 73 082 3822

Annica
Annica Ödeving
Market Communicator

annica@noaq.com

 

Posta Adresi: Forssåvägen 13F,
824 65 Näsviken
İSVEÇ
Telefon: +46 650 301 40
E-posta: info@noaq.com

 

Drift & Produktion Atellus AB